Pop up Praha: Zábava, která nečeká!

Pop Up Praha

Letní promítání pod hvězdami

Letní večery v Praze lákají k mnoha aktivitám a jednou z nejoblíbenějších je bezpochyby sledování filmů pod širým nebem. Pop Up Praha, známý svými originálními koncepty, přichází i letos s bohatou nabídkou letního promítání. Na různých místech po celé Praze, od parků přes střechy domů až po náplavky, si tak můžete užít filmové klasiky i nejnovější trháky.

Atmosféra letního kina je zkrátka nezaměnitelná. Usaďte se na dece s piknikovým košem plným dobrot, vychutnejte si osvěžující drink a nechte se vtáhnout do děje na velkém plátně. Promítání pod hvězdami má své kouzlo, ať už se jedná o romantickou komedii, napínavý thriller nebo rodinný film.

Akce Pop Up Praha jsou oblíbené pro svou neformální atmosféru a pestrý program. Kromě promítání filmů se můžete těšit i na doprovodný program v podobě koncertů, divadelních představení nebo workshopů. Sledujte webové stránky a sociální sítě Pop Up Praha, kde najdete aktuální program letního promítání a další zajímavé akce.

Design market na náplavce

Pop-Up Praha je známý tím, že oživuje různé kouty Prahy a dodává jim svěží atmosféru. Jedním z míst, kde se Pop-Up Praha pravidelně usazuje, je i náplavka. Ať už se jedná o letní design market, blešák s vintage poklady nebo gastro festival, akce na náplavce pod hlavičkou Pop-Up Praha vždycky přilákají davy lidí.

Náplavka sama o sobě je skvělým místem pro procházky, posezení s přáteli nebo jen tak na relax u Vltavy. V kombinaci s akcí od Pop-Up Praha se ale promění v živoucí centrum plné originálních produktů, chutného jídla a dobré hudby.

Pokud hledáte tipy na víkendový program, sledujte stránky Pop-Up Praha a nenechte si ujít jejich další akci na náplavce. Ať už vás zajímá móda, design, jídlo nebo jen chcete nasát atmosféru, určitě nebudete litovat.

Street food festivaly

Praha je rájem pouličního jídla a pop-up akcí, které oživují nejrůznější zákoutí města. Street food festivaly se staly nedílnou součástí pražského kulturního kalendáře a lákají jak místní, tak turisty. Tyto akce nabízejí jedinečnou atmosféru, kde se snoubí gastronomické zážitky s hudbou, designem a zábavou. Návštěvníci se mohou těšit na pestrou škálu chutí z celého světa – od burgerů a tacos přes asijské speciality až po sladké dezerty. Pop-up koncepty v Praze často experimentují s netradičními kombinacemi a lokálními surovinami, čímž posouvají hranice pouličního jídla.

Ať už hledáte rychlý oběd, večeři s přáteli nebo víkendový program, pouliční festivaly a pop-up akce v Praze vám zaručeně nabídnou nezapomenutelný zážitek. Sledujte webové stránky a sociální sítě, abyste nepromeškali nejbližší akci ve vašem okolí.

Workshopy a kurzy

Pop-Up Praha je skvělou příležitostí, jak se zapojit do kreativního dění a vyzkoušet si něco nového. V rámci akcí se koná nespočet workshopů a kurzů, které vedou zkušení lektoři a umělci. Ať už vás láká malování, keramika, šperk, nebo třeba tanec, divadlo či vaření, na Pop-Up Praha si určitě přijdete na své. Workshopy a kurzy jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a úrovně znalostí. Zažijte den plný inspirace, zábavy a tvoření a odneste si domů nejen nové dovednosti, ale i originální vlastnoručně vyrobený kousek.

Pro aktuální nabídku workshopů a kurzů sledujte webové stránky a sociální sítě Pop-Up Praha. Místa konání se liší v závislosti na konkrétní akci. Počet míst na workshopech a kurzech je obvykle omezen, proto doporučujeme rezervaci předem.

Divadlo a koncerty

Pop-Up Praha je skvělou příležitostí, jak zažít kulturu v netradičním prostředí. Během léta se promění různé kouty Prahy v improvizovaná divadla a koncertní sály pod širým nebem. Můžete se těšit na divadelní představení pro dospělé i děti, koncerty různých žánrů od jazzu po pop music, a to vše s neopakovatelnou atmosférou letní Prahy. Akce se konají na různých místech, jako jsou parky, náměstí nebo náplavky. Vstupenky na akce Pop-Up Praha se obvykle rychle vyprodávají, proto doporučujeme sledovat program a rezervovat si svá místa včas.

Kromě Pop-Up Praha nabízí Praha bohatý kulturní program po celý rok. Můžete navštívit některé z mnoha divadel, jako je Národní divadlo, Stavovské divadlo nebo Divadlo na Vinohradech. Pro milovníky hudby je tu pak Rudolfinum, Obecní dům nebo Forum Karlín. Ať už dáváte přednost opeře, baletu, činohře nebo koncertům, v Praze si zaručeně přijdete na své.

Pop-up bary a kavárny

Pop-up bary a kavárny se v Praze staly fenoménem, který oživuje městský prostor a nabízí nevšední zážitky. Tyto dočasné provozovny se objevují na nečekaných místech, ať už se jedná o střechy domů s výhledem na Pražský hrad, industriální prostory bývalých továren nebo skryté zahrady v centru města.

Kouzlo pop-up konceptů spočívá v jejich exkluzivitě a originalitě. Často se jedná o projekty nadšených barmanů, baristů a kuchařů, kteří chtějí prezentovat své umění a nápady v netradičním prostředí. Nabídka se liší podnik od podniku, ale vždycky můžete očekávat prvotřídní koktejly, výběrovou kávu, originální limonády a často i drobné občerstvení.

Pop-up akce v Praze jsou skvělou příležitostí, jak poznat nová místa, ochutnat něco nového a užít si jedinečnou atmosféru. Informace o chystaných akcích a otevírací době jednotlivých podniků nejčastěji najdete na sociálních sítích, kde se sdružují komunity fanoušků pop-up kultury. Stačí sledovat hashtagy jako popupPraha, popupbar nebo popupkavarna a nenechat si ujít další lákavou akci.

Výstavy a galerie

Pop-up Praha je fenomén, který v posledních letech obohacuje kulturní scénu hlavního města. Tyto krátkodobé akce, ať už se jedná o výstavy, koncerty, divadla nebo gastronomické zážitky, se objevují na nečekaných místech a na krátkou dobu oživují opuštěné budovy, dvorky, parky a náměstí. Pro milovníky umění je pop-up Praha skvělou příležitostí objevovat nové talenty a netradiční prostory. Mnohé pop-up galerie se zaměřují na mladé umělce a experimentální formy umění, které byste v klasických galeriích jen stěží hledali.

Kromě pop-up galerií se v Praze koná nespočet dalších akcí, které stojí za návštěvu. Pro milovníky hudby je tu široká škála koncertů od klasiky po moderní žánry, a to jak v zavedených klubech, tak i na netradičních místech. Divadelní nadšenci si přijdou na své v kamenných divadlech, ale i na open air scénách a v rámci pouličního divadla. Gastronomické akce lákají na ochutnávky, workshopy a food festivaly, kde se představují jak zavedené restaurace, tak i noví nadějní kuchaři.

Praha zkrátka žije kulturou a pop-up akce jsou toho skvělým příkladem. Díky nim se můžete těšit na nečekané zážitky, objevovat nová místa a podporovat mladé talenty. Stačí sledovat aktuální dění a vybrat si to, co vás nejvíce láká.

Sportovní akce

Pop-Up Praha se stává synonymem pro letní zábavu a kromě pestré nabídky jídla a pití láká i na bohatý program akcí. Ať už se chcete odreagovat po práci, užít si víkend s přáteli nebo si zatančit pod širým nebem, Pop-Up Praha má pro vás vždy něco v záloze. Sportovní nadšenci se můžou těšit na pravidelné lekce jógy, beachvolejbalové turnaje nebo třeba open air promítání sportovních přenosů. Pro ty, co dávají přednost spíše relaxaci, jsou připraveny workshopy, koncerty a divadelní představení. Ať už preferujete jakýkoli druh zábavy, Pop-Up Praha vám zaručeně zpříjemní letní dny a večery v srdci Prahy. Sledujte jejich webové stránky a sociální sítě, ať vám neunikne žádná z akcí, které pro vás chystají.

Pro rodiny s dětmi

Pop-up Praha je skvělou volbou pro rodiny s dětmi, které hledají zábavu a dobrodružství. Pop-up Praha nabízí širokou škálu aktivit a atrakcí pro všechny věkové kategorie. Děti si užijí skákací hrady, prolézačky a další zábavné prvky. Rodiče si mezitím mohou odpočinout v příjemném prostředí a vychutnat si osvěžující nápoje a chutné občerstvení.

V rámci Pop-up Praha se konají také různé akce a workshopy pro děti. Děti se mohou zúčastnit kreativních dílen, sportovních aktivit nebo se naučit něco nového v rámci vzdělávacích programů. Pop-up Praha spolupracuje s řadou organizací a umělců, aby dětem nabídla co nejpestřejší program.

Pro rodiny s malými dětmi je k dispozici dětský koutek s hračkami a přebalovacím pultem. Pop-up Praha je ideálním místem, kde si užijí zábavu a odpočinek rodiče i děti.

Tajemství pražských zákoutí

Praha je město plné překvapení, kde se za každým rohem může skrývat kouzelné zákoutí s neopakovatelnou atmosférou. A právě na tato místa se zaměřuje Pop Up Praha, projekt, který oživuje zapomenuté prostory a proměňuje je v centra kultury, designu a gastronomie. Díky Pop Up Praha můžete objevovat tajemství pražských zákoutí a zažít město zase o trochu jinak. Ať už vás láká designový market v industriálním areálu, divadelní představení v opuštěném paláci nebo třeba koncert pod širým nebem v parku, Pop Up Praha vám ukáže, že Praha je plná možností. Sledujte jejich program a nenechte si ujít žádnou z akcí, které promění vaše vnímání města a zavedou vás do míst, o kterých jste možná ani nevěděli.

Publikováno: 04. 07. 2024

Kategorie: zábava

Autor: Adéla Novobilská

Tagy: pop up praha | akce